CHF190104CBF250R
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CHF190104CBF250R
Category : RF and Wireless RF Misc ICs and Modules
Function : Power Module
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Flange Mount
Package : Tray
Supplier Device Package : -
RF Type : -
Mfr : Bourns Inc.
Frequency : 0Hz ~ 1GHz
Secondary Attributes : -
Package / Case : Flat Box, Terminator
Base Product Number : CHF190104
Description : RES CHAS MNT 25 OHM 5% 800W
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Model Number : CHF190104CBF250R
Contact Now
RF IC Power Module 0Hz ~ 1GHz